راهنما

راهنمای عضویت

کافی است شما در هنگام خرید از یکی از نمایندگان "باشگاه گردشگری مارکوپولو" از مسئول فروش بخواهید تا مشخصات شما را در باشگاه گردشگری مارکوپولو ثبت نماید. بعد از انجام عملیات ثبت نام، رسید ثبت عضویت به همراه کارت موقت خود را دریافت نموده و با ثبت خرید، اولین امتیاز خود را دریافت نمایید.

لازم به ذکر است که کارت شما تا یکماه بعد از ثبت نام به آدرس پستی شما ارسال می گردد.

 

راهنمای ورود

در صورتیکه قبلا به عضویت باشگاه در آمده باشید می توانید در بالای صفحه اصلی سایت با وارد نمودن آدرس ایمیل و رمز عبور یا با تغییر آن به شماره کارت و رمز عبور اطلاعاتی را که هنگام عضویت به عنوان رسید به شما تحویل گردیده و یا توسط پست به آدرس شما ارسال می گردد را برای ورود به صفحه شخصی خود، وارد نمایید.

توجه: در صورتی که رمز عبور خود را فراموش کرده باشید کافی است با روابط عمومی "باشگاه گردشگری مارکوپولو" به شماره تلفن 88529363-021 تماس حاصل فرمایید تا رمز عبور جدید شما از طریق پیام کوتاه و ایمیل برای شما ارسال گردد.

 

راهنمای انتخاب پاداش

زمانی که امتیاز شما به حد نصاب امتیازهای موجود در جدول پاداش ها برسد ، شما این امکان را خواهید داشت تا نسبت به انتخاب پاداش بر اساس امتیاز خود اقدام نمایید.

بدیهی است به ازاء این پاداش ها امتیاز متناظر با آن از مجموع امتیازات شما کسر می گردد لیکن شما میتوانید مجددا با ثبت خرید های خود کسب امتیاز نمایید. لازم به ذکر است در صورت عدم انتخاب پاداش ها روند کسب امتیاز شما برای رسیدن به امتیازهای بالاتر ادامه خواهد داشت.